L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i osiągać sukces, razem. Jest obecna u największych fryzjerów świata, ponieważ każda kobieta jest inna i wyjątkowa.

Marzyć

Produkty oparte o nowatorskiej technologii oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur. L'Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by wciąż doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów.

Doskonalić się

L'Oréal Professionnel wspiera rozwój salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacą Twoje doświadczenie, zapewnią biegłość techniczną i doskonalenie się we własnym rytmie. Fryzjer, który chce tworzyć, pracować i rozwijać swój talent, który zdecydował się zostać partnerem L'Oréal Professionnel , może liczyć na solidne wsparcie.

Osiągać sukces

Jako profesjonalista zajmujący się modą i technikami czesania oraz koloryzacji, Twój fryzjer L'Oréal Professionnel proponuje wysokiej klasy, zindywidualizowane usługi. Jako osoba wtajemniczona w Twoje pragnienia i nastroje będzie umiał pokazać to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne. Kierując się jego radą, zabierz ze sobą do domu produkty, których używa w salonie: szampony, odżywki, produkty do stylizacji L'Oréal Professionnel. Ta sama jakość, te same technologie, a zatem i te same efekty!

Produkty i kuracje

Produkty i kuracje

Pełna gama produktów i usług

IT LOOKS JESIEŃ-ZIMA 2015/2016

IT LOOKS

NOWA TECHNIKA KOLORYZACJI: KONTUROWANIE

To sposób koloryzacji, pozwalający zmienić optycznie kształt twarzy dzięki odpowiedniemu zastosowaniu światła i cienia na włosach. Konturowanie Jospehine podkreśla rysy jej twarzy, modeluje kości policzkowe, a jej fale zyskują głębię i teksturę.IT LOOKS

TREND CZARNEGO, OPALIZUJĄCEGO FIOLETU

Fiolet jest wyrazem gotyckiego ducha, jaki panował podczas ostatniego tygodnia mody, na pokazach marek takich jak Giorgio Armani, Alexander Wang czy Marc Jacobs. Efekt potarganych włosów, fal czy modny wet look - wszystkie można stworzyć dzięki Majirouge L'Oréal Professionnel.Chcesz mieć taką fryzurę? Odwiedź nasz salon.

Nasi Partnerzy:

Copyright (c) 2014 MARTA LIZOŃ Atelier. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: www.epos.com.pl